شرکت مهندسی توسعه هدیش (سهامی خاص) در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ تاسیس شد. هدف اصلی از تاسیس شرکت، طراحی و اجرای پروژه های عمرانی در زمینه های صنعتی بود. بازارهای هدف شرکت علاوه بر بازار داخلی، کشورهای آسیای میانه و کشورهای افریقایی تعریف گردید. پس از تجربیات اولیه و مطالعاتی که انجام شد، شرق افریقا به عنوان بازار اصلی هدف در خارج از ایران در نظر گرفته شد.

مدیران هدیش، تجربه کار در کشورهای پاکستان و بنگلادش را قبل از تاسیس شرکت هدیش داشته اند. این تجربیات برای حضور هدیش در کشورهای خارجی بسیار مفید بوده است. هدیش در کشورهای تاجیکستان و سریلانکا تجربه حضور و اجرای پروژه دارد. یک تجربه کاری کوتاه حضور در کشور سوییس نیز بسیار مفید بوده است.

هدیش در ایران، تجربه اجرای پروژه های نیروگاهی و آب شیرین کن و ساختمانی را داراست.

شرکت هدیش صورت های مالی سالانه خود را تحت بازرسی یک از معتبرترین شرکت های حسابرسی تهیه می کند. صورت های مالی حسابرسی شده این شرکت تا کنون به نحو مطلوب ارزیابی شده است. این صورت ها در صورت نیاز در اختیار کارفرمایان قرار داده شده است.

اعتبارات شرکت هدیش نزد بانک ها وضعیت مطلوب دارد و شرکت هدیش بدهی بانکی ندارد.

ماشین آلات تحت مالکیت شرکت مهندسی توسعه هدیش

اهمیت به محیط زیست و تغییرات آب و هوایی

«اثر انسان روی محیط زیست در قرن اخیر شدیدا افزایش یافته است. این موضوع به دلیل افزایش شدید وسریع جمعیت بشر و توسعه سریع تکنولوژی و صنعتی شدن جوامع و توسعه کشاورزی اتفاق افتاده است. در صورتی که انسان رابطه خود را با محیط تغییر ندهد، فشارهای فزاینده ناشی از این عوامل باعث محدود شدن توان کره زمین برای تولید آب کافی، انرژی و سایر منابع پایه‌ای خواهد شد و در نتیجه تغییراتی در اقتصادها رخ خواهد داد که باعث ناپایداری و عدم اطمینان در جوامع می‌شود.» این مطلب در مقدمه سند جامعه اروپا در مورد لحاظ کردن محیط زیست و تغییرات آب و هوایی در توسعه ذکر شده است و به کوتاهی اهمیت موضوع را متذکر می‌شود.پیمانکاران، عموما و در تمام دنیا متهم هستند به عدم رعایت حفظ محیط زیست و اجرای پروژه‌های مخرب آن و نیز عدم توجه به لزوم کاهش مصرف انرژی‌های فسیلی برای کاهش تغییرات آب و هوایی. شرکت هدیش در اجرای پروژه‌هایی که به عهده می‌گیرد، روش‌های اجرایی را با توجه به کاهش حداکثری اثرات مخرب روی محیط زیست انتخاب می‌کند.اصول حفاظت از محیط زیست در اجرای پروژه ها، در استفاده بهینه از انرژی، در مصرف بهینه مصالح خام و در دفع ضایعات به طور صحیح نمود دارد.ما راه‌هایی را دنبال می‌کنیم که از نظر اکولوژی و اقتصادی عملی باشند. در این رابطه استفاده از انرژی‌های پاک را برای بخش‌های روشنایی دفاتر کارگاهی در دستور کار قرار داده‌ایم. برای پاکیزگی محیط پروژه برنامه‌های جمع آوری ضایعات و زباله را به شدت دنبال می‌کنیم. موضوعات محیط زیستی را در تمام کارگاه بسیار جدی می‌گیریم و دنبال می‌کنیم.هر یک از همکاران هدیش مسئولیت محیط زیستی خود را دارند. ما آموزش‌های لازم را به همه کارکنان در این رابطه ارائه می‌دهیم. هدیش با تمام سازمان‌های مسئول در حفاظت از محیط زیست همکاری می‌کند و رابطه‌ای بر اساس اعتماد متقابل با آنها ایجاد می‌کند.

ایمنی و سلامت

سلامت و ایمنی کارکنان هدیش یک سرمایه با ارزش است. بهداشت محیط کار و ایجاد شرایط ایمن کار، نه تنها به اجرای بهتر پروژه و رضایت کارفرما کمک می‌کند، بلکه باعث ایجاد شرایط مناسب تر برای همه کارکنان پروژه می‌شود. همکاران هدیش و تمام افرادی که در محیط کار با شرکت در ارتباط قرار می‌گیرند، باید در محیط کار با احساس امنیت به کار خود مشغول باشند. رعایت کلیه ضوابط ایمنی در کارگاه از جمله اصول اولیه کار است.بیمه مسؤلیت مدنی کارکنان و همکاران هدیش از الزامات اجرای هر پروژه است. رعایت ضوابط بیمه گر مسولیت مدنی و همچنین ضوابط ایمنی کارفرما از جمله ضروریات کار در هر کارگاهی است.ما اعتقاد داریم که تمام تلاش برای جلوگیری از حوادث ناشی از کار باید به طور جدی و توسط تمام عوامل دنبال شود. بنابراین ما محیط و شرایط کار را از ابتدا به عنوان جزیی از مدیریت ایمنی صنعتی ارزیابی می‌کنیم و قبل از وقوع حادثه تدابیر ایمنی را به کار می‌بندیم. آزمایشات بدو شروع به کار در مورد کارکنان انجام می‌شود تا از سلامت همکاران اطمینان حاصل کنیم.هر چند نرخ حوادث در هدیش تا کنون بسیار پایین بوده است، اما هدف هدیش در تمام کارگاه‌ها رسیدن به «نرخ حادثه معادل صفر است.» هدیش اعتقاد دارد هزینه کردن برای ایمنی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

هیأت مدیره «شرکت مهندسی توسعه هدیش»

مجید نوبهار
رییس هیأت مدیره

فوق لیسانس مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه پلی تکنیک تهران ( دانشگاه صنعتی امیر کبیر) با بیش از 51 سال تجربه و سابقه کار در پروژه های عمرانی

فرامرز آقابابازاده
نایب رییس هیأت مدیره و مدیر عامل

فوق لیسانس هیدرولیک و محیط زیست از دانشگاه دلفت هلند لیسانس مهندسی راه وساختمان از دانشگاه امپریال کالج لندن با بیش از 42 سال تجربه و سابقه کار در پروژه های عمرانی

محمد ظفری جورشری
عضو هیئت مدیره

فوق لیسانس مهندسی عمران – سازه از دانشگاه دولتی گیلان

مدیر دفتر فنی با بیش از 17 سال تجربه و سابقه کار در پروژه های عمرانی

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه انتقاد، شکایت و پیشنهاد، برای ما پیام بگذارید یا با ما تماس بگیرید. ما در کم‌ترین زمان ممکن به تمام پیام‌ها رسیدگی می‌کنیم.

مشاهده اطلاعات تماس